_

درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت هومان اکسیر آروین در سال ۱۴۰۰ تاسیس شده و در زمینه صادرات و تجارت انواع مختلف محصولات پتروشیمی و واردات فرآورده‌ها و ملزومات صنایع فولاد، مصنوعات تکنولوژی صنایع چوب، مواد و مصنوعات نساجی، مواد غذایی و شمار متعددی از اقلام بازرگانی دیگر فعالیت تخصصی می‌نماید. 
این مجموعه از بدو تاسیس تجارت بین الملل در دو حوزه اروپا و آسیا را درحجم وسیع آغاز نموده و هم اکنون در حال افزودن حوزه آفریقا به فعالیت‌های خود می‌باشد. هومان اکسیر در بازه فعالیت خود، با انجام صادرات به کشورهای مختلفی همچون اسپانیا، آلمان، روسیه، بلژیک، چین، هندوستان، کشورهای حوزه CIS، پاکستان، عمان، قطر، امارات و کویت یکی از فعالین و صادرکنندگان بزرگ در این حوزه به حساب می‌آید.
همچنین واردات کالای اساسی و مورد نیاز کشور با تمرکز بر انتقال تکنولوژی ساخت موجب گردیده تا همکاری این شرکت با تعداد زیادی از مجموعه های داخلی متقاضی احداث واحدهای تولیدی و تامین مواد اولیه ثمربخش بوده و منجر به رونق صنایع تولید داخلی کشور گردد.
سبد کالایی متنوع جهت واردات و همچنین طیف گسترده محصولات صادراتی منجر به تبدیل شرکت هومان اکسیر آروین به یک شریک تجاری پایدار برای تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی گردیده است.
  • مواد غذایی
  • نساجی
  • پتروشیمی
  • فولاد
درباره ما هومان اکسیر آروین
درباره ما هومان اکسیر آروین
_

پروژه‌های ما

ما به شما کمک می‌کنیم تا

دستاوردهای تیم اجرایی هومان اکسیر

۳۲کارشناس فنی
۷۲شرکای تجاری
۱۱۷پروژه‌های موفق
۲۶پروژه‌های در جریان